Újra vannak patrónusok

Bereg falvait ősidőktől fogva támogatták a helybeli birtokosok. Ez nagyban hozzájárult a térség fejlődéséhez. Ez a támogatói tevékenység – nagy örömünkre – kezd újjáéledni.

dr. Tomcsányi Pál (középen)   2007-ben dr. Tomcsányi Pál a látogatóbarát múzeum továbbfejlesztéséhez, a lehetőségek bővítéséhez (berendezési tárgyak beszerzése)  1.2 millió forintot adományozott a Beregi Múzeumnak.

"A naményiak kényelmére, a volt lakók emlékére"

Pad  Tomcsányi Pál akadémikus adományával négy darab négyszemélyes, szép kivitelű lócával gyarapodott a Tomcsányi kastélyban működő Beregi Múzeum parkja.

Gombita Sándor   Gombita Sándor ajándékai

2008-ban Gombita Sándor volt vásárosnaményi lakos – aki korábban kulturális intézményeinket és a helyi egyházakat is támogatta –, a múzeumi feldolgozó munka
megsegítésére modern technikai eszközöket adományozott.

2008-ban a Kint és Bent Kft. 2 éves internetszolgáltatási csomagot adományozott . Az adományozó okirat itt.